دردسرهای لیندسی وون در مقابل طرفداران ترامپ

پس از اینکه لیندسی وون اسکی باز سرشناس آمریکایی اعلام کرد نمی‌خواهد با دونالد ترامپ دیدار کند با واکنش‌های متفاوتی روبرو شد.

 

به گزارش اسکی نیوز و به نقل از espn.com؛ لیندسی وون اسکی باز سرشناس آمریکایی هفته گذشته در گفتگو با CNN اعلام کرد بعد از اینکه در المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ کره به مدال دست یافت قصد ندارد به کاخ سفید برود و با دونالد ترامپ دیدار کند. او به دنبال این مصاحبه با واکنش‌های مثبت و منفی زیادی از سوی مردم روبرو شد.

وون همچنین در بخش دیگری از این گفتگو اضافه کرد: « نماینده ایالات متحده خواهم بود و نه رئیس جمهور »

به همین خاطر لیندسی اینستاگرام خود را با قرار دادن یک متن بسیار طولانی به روز کرد. این اسکی باز ۳۳ ساله نوشت: «نکته‌ای که من می‌خواستم بیان کنم این است که همه ورزشکاران در المپیک نمایندگان ملت هستند و نه نمایندگان دولت یا هر شخص سیاسی خاص و یا احزاب.»

وی با بیان اینکه بسیار افتخار می‌کند، می‌تواند نظرات خود را به صورت آشکار بیان کند، گفت: «این یک امتیاز است که برخی دیگر در سراسر جهان از آن بی بهره هستند.»

اسکی باز اهل ایالات متحده آمریکا همچنین نوشت: «با خواندن نظرات مردم در اینستاگرام متوجه شدم تعداد زیادی می‌خواهند گردن من تا قبل از بازی‌های المپیک بشکند، برخی من را ضد ترامپ می‌خوانند و می‌گویند خداوند برای اینکه من ضد ترامپ هستم مرا تنبیه کرده است ( او به تازگی از ناحیه کمر مجروح شده است ) ما باید راهی برای بیان نظرات متفاوت خود پیدا کنیم و زمینه مشترک را در ارتباط بیابیم. “آیا اشتباه می‌کنیم برای یک جهان بهتر امیدوار باشیم؟”»

لیندسی وون ، که در آخر هفته گذشته در یک مسابقه صدمه دیده است، تلاش می‌کند در چهارمین بازی المپیک زمستانی خود رقابت کند. یک طلا و یک برنز حاصل حضور او در سه دوره قبلی بازی‌های المپیک زمستانی بوده است و به گفته خودش او به دنبال مدال طلای بازی‌های المپیک ۲۰۱۸ است.